Babyškolička PANDA
lista

Dopoledne v út a ve čt 9-12h 

Umělecká školička s výtvarnou, hudební, pohybovou a dramatickou činností. Děti zde zpívají, tančí, malují, modelují aj. Učí se říkanky a básničky, poslouchají pohádky, hrají společné hry a zvykají si v kolektivu. Připravují na přechod od rodiny do Mateřské školy. Učí se základním hygienickým návykům a samostatnému stolování. V Mateřské škole pak nejsou ve stresu, nepláčou, jsou připravené a samostatné.Učitelky v naší Babyškoličce Panda jsou kvalifikované a s praxí, s dětmi pracují trpělivě a laskavě. Děti jsou v herně se spoustou hraček a velkou barevnou skluzavkou Duplo.

S výchovou dětí máme velké zkušenosti. Nabízíme poradenství při různých potížích ve vývojových fázích dítěte. Umíme pracovat s problémovými dětmi, které špatně snáší cizí prostředí a kolektiv. Poradíme rodičům s výběrem Mateřské školy. Všechny MŠ v okolí naší Babyškoličku Panda znají a děti připravené od nás jsou vítány. 

Podrobné informace o Babyškoličce PANDA, o programu, ceně, učitelkách a dalších náležitostech pro docházku dětí,najdete na samostatných stránkách:

 www.babyskolicka.cz 

Zavolejte nám,informujte se .Těšíme se na Vás!

Tel: 608 653 613

 

Školní rok 2020/21:

ČERVEN 2021:

Zápisy dětí na nový školní rok 2021/22

přihlášku Vám na vyžádání zašleme, napište na umeleckestudio@email.cz

Koncert Uměleckého studia Vršovice je naplánován na úterý 29.6.2021 od 18h v sále na Korunní 60,Praha 2 

Sledujte prosím stránku Informace-aktuality

 

Umělecké studio Vršovice

Ul.28.Pluku 458/7,
Praha 10-Vršovice

Telefon:
  608 653 613

Email:
umeleckestudio@email.cz
TOPlist